Hakkımızda

                         En yakın hurdacı Tursan Metal Hurdacılık A.Ş olarak Türkiye genelinde hurda alımı satımı yapan en büyük firmayız. Tursan Metal Hurdacı firmamız Türkiye’nin tüm illerinde en yakın hurdacı olarak en güncel fiyattan hurda alımı yapmaktadır. İstanbul merkezli firmamız İstanbul hurdacı olarak İstanbul ve tüm ilçelerinden hurda alımı yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin dört bir tarafında da hurda alım satım işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Hurdacı
Adresten Hurda Alımı Yapıyoruz.
Beylikdüzü hurdacı
7/24 Hizmet Sunuyoruz.
En Güncel Hurda Fiyatları.

Adresten Hurda Alımı

            Nerede olursanız olun firmamıza ulaştığınız taktirde hurdanızı kısa sürede gelip adresinizden alıyoruz. En yakın hurdacı için firmamızı ararsanız hurda türüne göre fiyat teklifinde bulunuyoruz. Üstelik sizlere en güncel hurda fiyatlarını sunuyoruz. Hurda türüne göre o günkü değeri ile en yüksek fiyatı veriyoruz. Hurda satmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hizmet

           Hurdanızı hiç beklemeden satmak için en yakın hurdacı firmanız olan Tursan Metal Hurdacı’yı arayın. Haftanın 7 günü 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için sitede yer alan telefon numarasını arayın. Ayrıca whatsapp üzerinden hurda fotoğrafı göndererek 7/24 fiyat teklifi alabilirsiniz.Böylece fiyat teklifini beğenirseniz hurdanızı hemen nakite çevirmiş olursunuz. Üstelik haftanın 7 günü firmamıza ulaşabilirsiniz. Birçok kişi hafta içi çalışıp hafta sonları kendi işlerine vakit ayırabiliyor. Böyle zamanlarda kendinize ait hurda satımı, bina yıkım işleri için firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü firmamız hafta sonları da siz değerli müşterilerimize de hizmet sunmaktadır.

En Güncel Hurda Fiyatları

           En güncel bakır hurdası, en güncel demir hurdası, en güncel alüminyum hurdası fiyatları için arayabilirsiniz. Ayrıca kablo hurdası, krom hurdası, sarı hurdası, nikel hurdası, kurşun hurdası, çinko hurdası, kağıt hurdası, naylon, plastik hurdaları ve diğer her türlü metal hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayın. Çünkü Firmamız yılların verdiği tecrübe ile hurda fiyatlarındaki en son güncellemeleri sürekli takip etmektedir. Ayrıca İstanbul merkezli firmamız İstanbul hurda fiyatları piyasasına oldukça hakimdir. Hurdacılık sektörünün kalbi İstanbul’da atmaktadır. Böylece Türkiye genelinden hurda alan hurdacı firmamız İstanbul ve Türkiye genelinde hurda fiyatlarına oldukça hakimdir.

Bina | Fabrika | Tesis Yıkımı

En yakın hurdacı bina yıkımı Tursan Metal Hurdacı olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafında bina yıkım hizmeti yapıyoruz. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde kullanım ömrünü dolduran fabrika, depo ve tesis binalarının yıkımını yapıyoruz. Ayrıca deprem dayanıklık testi yapılan eski iş yeri, okul, ev, aparman siteleri yıkımını gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli çalışanlarımız ile bina Fabrika sökümü, bina yıkımı işlemlerini güvenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz. Üstelik hurda karşılığı yıkım işlemi de sunuyoruz. Bununla birlikte firmamız hurda karşılığı moloz taşıma işlemi de yapmaktadır. Hurda karşılığı bedava yıkım işlemi için hemen firmamızı arayın. Haftanın herhangi bir günü firmamıza ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun aynı gün içerisinde yola çıkıyoruz. Bina büyüklüğüne göre gerekli yıkım araçları ile adresinize geliyoruz. Eğer iş uzun sürecek ise yıkım ya da söküm işlemi tamamlanana kadar apart otel ya da ev kiralıyoruz. Böylece uzak mesafeden de gelmiş olsak yıkım işlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamadan gitmiyoruz. 
 
İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

            İnşaat sektörünün en fazla olduğu İstanbul gibi büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafında ikinci el inşaat malzemesi hurdası alıyoruz. Ayrıca İnşaat artığı demir, metal hurda alımı yapıyoruz. Bina yıkımından çıkan her türlü demir hurdası, kablo, kalorifer kazanı, metal kapı, pencere, pvc hurdası alıyoruz. Üstelik bunun gibi hurdalar karşılığında bina yıkım işlemi de yapıyoruz. Ayrıca inşaat sahalarına konteyner hizmeti de sunuyoruz. İnşaat sahasında çıkan hurdaları bir yerde toplamak için firmamız konteyner bırakıyor. Konteyner dolduğunda değiştirip yerine boş konteyner bırakıyoruz. Böylece inşaat sahanızda hurdalar bir yerde toplanmış oluyor. Hem inşaat alanı düzenli kalıyor hem de hurda satım işlemi daha kolay oluyor. 

Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

           En yakın hurdacı firmanız olarak hizmetlerimiz sadece hurda alımı ile sınırlı değildir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafında iş yerleri, depo ve fabrikalarda çelik çatı ve çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlemi de yapıyoruz. Çelik çatı ve çelik konstrüksiyonlar daha dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabildiği için fabrikalarda ve iş yerlerinde çok fazla kullanılmaktadır. Artık kullanım dışı olduğunda ise uzman ekipler tarafından sökülmesi gerekmektedir. Tecrübeli çalışanlarımız ve gerekli her türlü ekipmanlarımız ile uzun yıllardır çelik çatı ve çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlemini sorunsuz şekilde yapmaktayız. Bu tür işlemleriniz için firmamızı ulaşın, çelik çatı söküm işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayalım.

Peşin ve Nakit Ödeme

           İstanbul merkezli hurdacı firmamız hurda alım daima peşin ve nakit ödeme yapmaktadır. Hurda sattığınızda ödemeyi hurda türüne ve miktarına göre en güncel ve en yüksek fiyatı ile peşin alırsınız. Üstelik ödeme işlemini nakit olarak anında yapıyoruz. Nakit karşılığı hurda satmak için firmamızla iletişime geçin. Böylece sizler para kazanmış olurken ülke ekonomisine de katkıda bulunmuş olursunuz.