Hurda Fiyatları

hurda fiyatları

             Hurda Fiyatları 2023 en güncel listesini Tursan Metal Hurdacı olarak sizlere sunuyoruz. Aşağıda yer alan listeden güncel fiyatlara bakabilirsiniz. Bunun yanında firmamızı arayarak anlık İstanbul güncel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Türkiye geneli hurda fiyatlarının sürekli güncelleyerek kurumsal web sitemizde yayımlıyoruz. Aşağıda yer alan listeden güncel hurda fiyatları öğrenebilirsiniz.

 

Ocak 2023 Güncel Hurda Fiyatları

Soyma Bakır Hurda Fiyatı

150 TL

Lama Bakır Hurda Fiyatı

150 TL

Kırkambar Bakır Hurda (Bobin, yanık boru) Fiyatı

138 TL

Külçe Bakır Hurda Fiyatı %98

139 TL

TTR Kırma Bakır Hurda Fiyatı

150 TL

Araiş Sarı Hurda Fiyatı

115 TL

Çubuk Ucu Parça Sarı Hurda Fiyatı

95 TL

Sarı Oto Radyatör Hurda Fiyatı

90 TL

Su Saati Hurda Fiyatı

75 TL

Çubuk Sarı Talaşı Hurda Fiyatı

95 TL

Dkp Demir Hurda Fiyatı

6,50 TL

Ekstra Hurda Demir Fiyatı

6,00 TL

Toplama Demir Hurda Fiyatı

5,50 TL

Teneke Demir Hurda Fiyatı

5,00 TL

Demir Talaşı Hurda Fiyatı

5,00 TL

Hurda Demir Pik Talaşı Hurda Fiyatı

6,00 TL

İnşaat Yıkımı Hurda Fiyatı

5,00 TL

İnşaat Çubuğu Hurda Fiyatı

5,00 TL

Araiş Levha Alüminyum Hurda Fiyatı

42 TL

Hurda Alüminyum Profil Fiyatı

38 TL

Hurda Jant Alüminyum Fiyatı

46 TL

Hurda Alüminyum Tel Fiyatı

43 TL

kartal hurdacı

      Bazı metal güncel hurda fiyatları yukarıda yer almaktadır. Bununla birlikte firmamızdan güncel fiyatlarını öğrenebileceğiniz bazı hurda türleri şunlardır.

Bakır Hurda Kg Fiyatı

Demir Hurda Kg Fiyatı

Kablo Hurdası Kg Fiyatı

Alüminyum Hurda Kg Fiyatı

Krom Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

Nikel Hurda Fiyatı

Çinko Hurda Fiyatı

Kurşun Hurda Fiyatı

Kağıt Hurda Fiyatı

Karton Hurda Kg Fiyatı

Plastik Hurda Fiyatı

Akü Hurdası Fiyatı

Şantiye Hurdaları Fiyatı

Hurda Kg Fiyatları

      Firmamız her nevi hurda alımı yapmaktadır. Bu nedenle hurda satmak istediğinizde firmamıza sitemizde yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Böylece satacağınız hurdanın güncel hurda fiyatını öğrenirsiniz. Üstelik Hurda türüne göre teklif sunuyoruz. Onayladığınızda hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Üstelik hurda alımını adresinizden yapıyoruz. Ayrıca Hurda ebatına göre araçlarımız ile gelip siz değerli müşterilerimize hiçbir zahmet vermeden hurda yükleme işlemini çalışanlarımız yapıyor.     

      Hurda kalitesi, tonajı, konumu hurda fiyatında etkili olmaktadır. Bunun için hurda fotoğrafını whatsapp üzerinden firmamıza gönderirseniz net fiyat teklifinde bulunuyoruz. Böylece fiyatta anlaşıldığı taktirde hurda alımını konumunuzdan yapıyoruz.

Hurda Fiyatları Ne Kadar

       Evizinde, iş yerinizde ya da fabrikanızda satmak istediğiniz hurdalar mı var? Ayrıca hurda fiyatı ne kadar diye merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz. Çünkü hurdanızı en güncel ve en yüksek fiyatı ile satacağınız adrestesiniz. Öyleyse hiç beklemeden firmamızı arayıp fiyat alın. Çünkü güncel hurda fiyatı listeleri sitemizde yer almaktadır. Ayrıca sitemizde yer alan listelerde bulunmayan hurda fiyatları için telefonla fiyat öğrenebilirsiniz. Kurumsal firmamız 7/24 çalışmaktadır. Aradığınız zaman sizlere güncel fiyatlar hakkında bilgi veriyoruz. Her türlü metal hurdaların güncel fiyatlarını firmamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca kağıt türü hurdalar ve plastik hurdaların da güncel fiyatları için firmamızı arayın.

Bakır Hurda Fiyatı 2023

            Bakır hurda fiyatı döviz kurundan etkilenerek sürekli değişiklik göstermektedir. Firmamız bakır hurda fiyatı borsasını her daim takip ederek müşterilerine her zaman güncel bakır hurda fiyatı sunmaktadır. Ayrıca anlık piyasaya göre en yüksek fiyat teklifinde bulunuyoruz. Bakır hurda fiyatı 2022 rakamları için sitemize bakabilirsiniz. Ayrıca firmamızı telefon ile arayıp fiyat teklifi de alabilirsiniz. Sürekli güncellenen bakır hurda fiyatını firmamızdan öğrenin. Aynı zamanda diğer hurda türleri için de firmamızı arayabilirsiniz. 

Demir Hurda Kilosu Ne Kadar

            Demir en çok bilinen ve en çok kullanılan metaldir. Öyle ki hayatımızın  her alanında kullanılır. Ayrıca her sektör için vazgeçilmezdir diyebiliriz. Böylelikle fiyatında yaşanan değişiklikler pek çok sektörü de etkilemektedir. Demir, otomotiv sektörü, gemi sektörü ve pek çok sanayi sektörünün vazgeçilmezidir. Bunun yanında demir inşaat sektörünün en önemli malzemelerinden biridir. Demir doğada en fazla bulunan elementlerden biridir. Ancak geri dönüşümü sıfırdan üretime göre daha uygun maliyetle sağlanmaktadır. Bu yüzden hurda demirin geri dönüşümü  oldukça önemlidir. Firmamız her türlü demir hurda alımı yaparak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Demir hurda satmak için firmamızı hemen arayın. Ayrıca Demir hurda kg fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. 

hurda fiyatları

Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurda fiyatları hurda türüne göre değişiklik göstermektedir. Yukarıda yer alan hurda fiyatlarında da görüldüğü gibi araiş levha alüminyum hurda fiyatı ile alüminyum profil hurda fiyatı ya da tel alüminyum hurdası, alüminyum jant hurdası fiyatları farklıdır. Bunun için alüminyum hurda türüne göre firmamızı arayıp güncel alüminyum hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanında firmamıza hurda fotoğrafını whatsapp üzerinden gönderdiğinizde fiyat teklifi sunuyoruz. Ayrıca fiyat teklifimizi kabul ederseniz hurdanızı kapınızdan alıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hurda alım işlemini adresinizden yapıyoruz. Alüminyum hurda fiyatı öğrenmek için hemen firmamızı arayın. Size en yakın hurdacı firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

kartal hurdacı

Güncel Hurda Fiyatları 2023

En güncel hurda fiyatları listesi yukarıda yer almaktadır. Bu yüzden güncel hurda fiyatları 2023 listesine sitemizde ulaşabilirsiniz. Ayrıca her tür hurda için anlık olarak güncel fiyatları firmamızı arayarak da öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte Tursan Hurdacı firmamıza watsapp üzerinden mesaj atarak da güncel hurda fiyatlarını sorabilirsiniz. Hurda satarken kar etmek mi istiyorsunuz? Bunun için mutlaka hurdacı firmamızı arayın! Çünkü İstanbul’daen yüksek hurda fiyatı teklifini Tursan Metal vermektedir. Ayrıca İstanbul ili başta olmak üzerinde Türkiye’nin birçok ilinde güncel fiyatı ile hurda alımı yapıyoruz. İstanbul dışına sadece tonajlı hurdalar için çıkıyoruz. Çünkü ulaşım masrafları düşünüldüğünde İstanbul dışı hurda alımları firmamız için kazanç sağlamamaktadır. Bu yüzden İstanbul dışından arıyorsanız hurda miktarını soruyoruz. 

Anlık Hurda Fiyatları Listesi

Tursan Metal olarak anlık hurda fiyatları listesini sitemizde sürekli güncelliyoruz. Çünkü her çeşit hurda fiyatı günden güne değişiyor. Bu yüzden takip etmesi zor olmaktadır. Hurda fiyatı yazan hurdacı sitesi çok vardır ama tüm firmalar fiyatları sürekli güncel tutmamaktadır. Ancak Tursan Metal olarak hurdacı sitesini sürekli güncel tutan tek firmayız. Bu yüzden bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda güncel fiyatı için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hurda Fiyatları 2023

İstanbul Güncel Hurda Fiyatı listesine yukarıdan ulaşabilirsiniz. Tursan Metal hurdacı firması olarak her tür bakır hurda güncel fiyatı, demir hurda fiyatı,  alüminyum hurda fiyatı, hurda sarı güncel fiyatı, kablo hurda fiyatı, hurda kurşun fiyatı, hurda krom fiyatı, kağıt hurda fiyatları, plastik hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Güncel hurda fiyatları 2023 için hemen hurdacı firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Hurda Sarı Güncel Kg Fiyatı 2023

Hurda Sarı Kg Fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermektedir. Bu nedenle yukarıda yer alan Sarı Hurda Fiyatı 2023 tablosundan güncel fiyatlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca hurda Sarı kg fiyatı 2022 satmak istediğiniz sarı hurdasının kalitesine ve cinsine göre de değişiklik göstermektedir. Mesela Araiş Sarı Hurda Fiyatı ile Kırkambar Sarı Hurda Fiyatı arasında fark vardır. Bunun yanında yine Sarı Oto Radyatör Hurda Fiyatı ile Su Saati Hurda Fiyatı farklıdır. Sarı hurdanın kalitesine ve türüne göre fiyatlar farklılık gösterir. Firmamızı arayan müşterilerimiz bu farklılığı ayırt edemezse firmamızı 7/24 arayıp bilgi alabilirler. Çünkü hurdacı firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle yıllardır sarı hurda alımı yapan hurdacı firması olarak sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz. Hurdanızın fotoğrafını firmamıza whatsapp üzerinden gönderdiğinizde sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz.

istanbul hurdacı

İstanbul Güncel Hurda Sarı Fiyatları

İstanbul Güncel hurda sarı fiyatları listesi yukarıda tabloda yer almaktadır. En güncel sarı fiyatları öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için web sitemizde yer alan telefon numarası arayın. Hemen arayarak güncel hurda sarı fiyatını öğrenin. Hurda sarı fiyatı ne kadar? Ayrıca hurda sarı güncel fiyatı kaç para? Bunun yanında hurda sarı kg fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız İstanbul hurdacı firmamızı hemen arayarak güncel fiyat öğrenin.

İstanbul Güncel Hurda Demir Fiyatları

İstanbul güncel hurda demir fiyatı listesi yukarıda tablo olarak yer almaktadır. Bunun için en güncel hurda demir fiyatı için listemize bakabilirsiniz. Ayrıca listede yer almayan her çeşit hurda demir için firmamızı arayarak fiyat sorabilirsiniz. Örneğin firmamızdan en güncel fiyatları öğrenebileceğiniz bazı hurda demir çeşitleri aşağıda listelenmektedir. 

DKP demir hurda fiyatı

Ekstra hurda demir fiyatı

Toplama demir hurdası fiyatı

Demir talaşı hurdası fiyatı

İnşaat yıkım hurdası fiyatı

İnşaat çubuğu hurdası fiyatı

Pik demir talaşı fiyatı 

İstanbul Güncel Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurda fiyatı güncel listesi sayfamızda tabloda yer almaktadır. Bunun yanında tabloda yer almayan hurda çeşitleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İstanbul ve civarından hemen arayarak her çeşit alüminyum hurda güncel fiyatı öğrenebilirsiniz. Ayrıca firmamızdan öğrenebileceğiniz bazı alüminyum hurda fiyatı şunlardır.

Araiş Levha Alüminyum Hurda Fiyatı

Alüminyum Hurda Profil Fiyatı

Hurda Jant Alüminyum Fiyatı

Hurda Alüminyum Tel Fiyatı

Hurda Nedir?

Hurda, günümüzde kullandığımız birçok malzemenin kullanım ömrünü tamamlamasıyla geriye kalan kullanılamayan kısmına denir.