Kartal hurdacı

Alüminyum Hurda Fiyatı

Güncel Alüminyum Hurda Fiyatları

             Tursan Metal hurdacı firmamız İstanbul’un tüm semtlerinde güncel fiyatı ile hurda alımı yapmaktadır. Hurda alımını günlük hurda piyasasını takip ederek güncel fiyatı ile yapıyoruz. Hurdanızı eski fiyatı ile satmayın! Döviz kuru gibi farklı sebeplerden etkilenen hurda fiyatlarını en güncel fiyatı ile alıyoruz. Hurdanızı yüksek fiyattan değerinde satmak için firmamızı arayın. Günlük alüminyum hurda fiyatları sorgulamak için sitemize bakabilirsiniz. Dilerseniz firmamızı arayıp anlık fiyat öğrenebilirsiniz. Araiş Levha Alüminyum Hurda Fiyatı, Alüminyum Profil Fiyatı, Alüminyum Tel Fiyatı, Jant Alüminyum Fiyatı, Teneke alüminyum hurdalar için fiyat teklifi sunuyoruz.

İstanbul Hurdacı –

Alüminyum Hurda Fiyatları

alüminyum hurda fiyatları

Alüminyum hurda fiyatı hurda türüne göre değişiklik gösterebilir. Örneğin Profil hurda alüminyum ile tel hurda alüminyum hurda fiyatı farklıdır. Bunun için satmak istediğiniz hurda alüminyumun fotoğrafını firmamıza gönderirseniz sizlere tam fiyat teklifi sunuyoruz. Ayrıca dilerseniz hurda keşfi için de iş yeri ya da adresinize geliyoruz. Bunun için hurda miktarının fazla olması gerekiyor. Özellikle şehir dışına tonaj miktarı yüksek hurda için çıkıyoruz. İstanbul ve çevre illerinden alüminyum hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Anlık Alüminyum Hurda Fiyatı 2024

 

Araiş Levha Alüminyum Hurda Fiyatı: 70 TL

Hurda Alüminyum Profil Fiyatı           : 70 TL

Hurda Jant Alüminyum Fiyatı             : 65 TL

Alüminyum Tel Fiyatı               : 70 TL

Yukarıda bazı alüminyum hurdalara ait fiyatlar verilmiştir. Bunların yanında aşağıda yer alan alüminyum hurda türleri için de güncel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Alüminyum klima radyatörü,

Sert alüminyum hurdası,

Çıkma alüminyum,

Alüminyum curufu,

Ofset matbaa kalıbı,

Hurda alüminyum profil talaşı,

Çatı alüminyum hurdası,

Alüminyum içecek kutuları,

 

Alüminyum Hurda Alan En Yakın Hurdacı

 

İstanbul ve çevre illerinde hurda alan en yakın hurdacı mı arıyorsunuz? Tursan Metal Hurdacı olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki şubelerimiz ile en yakın hurdacılık hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Marmara bölgesinde tüm illere kısa sürede hurda alımı garantisi veriyoruz. Kurumsal firmamız yılların verdiği tecrübe ile profesyonelce çalışmaktadır. Bunun yanında deneyimli çalışanlarımız sayesinde sizlere en yakın şubemizi yönlendiriyoruz. Ayrıca hurda alımında siz değerli müşterilerimize hiçbir zahmet vermeden hurda yükleme işlemini çalışanlarımız ile yapıyoruz. Bunun için hemen firmamıza ulaşın! Böylece hurda alımını kısa sürede sorunsuz bir şekilde gerçekleştirelim. Üstelik ödemeyi peşin olarak anında yapalım.

Alüminyum Hurda Kilosu Ne Kadar?

Alüminyum hurda kilo fiyatlarına hurda fiyatları sayfamızı tıklayarak bakabilirsiniz. Çünkü en güncel hurda fiyatlarını sitemiz de yayınlıyoruz. Ayrıca sitemizi sürekli güncel tutuyoruz. Çünkü hurda fiyatları günlük değişmektedir. Bu yüzden Tursan Metal olarak alüminyum hurda piyasasını sürekli takip ediyoruz. Her tür alüminyum hurda fiyatı öğrenmek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Telefon ettiğinizde siz değerli müşterilerimize alüminyum hurda çeşitlerinin fiyatını anlık olarak söylüyoruz.