istanbul hurda fiyatları

Alüminyum Hurda

Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum hurda alan en yakın hurdacı firmasıyız. İstanbul genelinde hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Araiş levha alüminyum, profil alüminyum, jant alüminyum, tel alüminyum, doğrama alüminyum, imalat artığı alüminyum,  matbaa alüminyum, alüminyum makine hurdası gibi her türlü alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

alüminyum hurda
Tursan Metal – Alüminyum Hurdası

Alüminyum Nedir?

Alüminyum, gümüş renkte değerli metallerden biridir. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur. Ayrıca dünyada en çok bulunan elemenetlerden biridir. Alüminyum, yumuşak bir yapıya sahiptir. Bakır ve demire göre daha hafiftir. Ayrıca dövülebilir, işlenebilir ve şekil verilebilir. Fakat alaşımları çok dayanıklı yapıya sahiptirler. Bundan dolayı Alüminyum, endüstrinin birçok farklı kolunda kullanılmaktadır. Alüminyumun geri dönüşümü için kullanılan enerji ilk elde edilirken kullanılan enerjiden çok daha azdır. Bu yüzden alüminyumun geri dönüşümü çok önemlidir.

İstanbul’da Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

İstanbul Hurdacı firması olarak İstanbul genelinde alüminyum hurdasının her çeşidini alıyoruz. Hurda alımını güncel fiyatları ile yapıyoruz. Ayrıca hurdanızı kapınızdan alıyoruz. Hurda satmak için firmamızı arayın, fiyat teklifimizi değerlendirin. Sonrasında firmamıza konum attığınızda hurdanızı adresinizden alıyoruz. İstanbul’da hurda alüminyum alan yerler arıyorsanız hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü İstanbul genelinde adresten hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında bir çok çalışanımız bulunmaktadır. İstanbul’un en büyük hurdacı firması olarak Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerimiz ve çalışanlarımız ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Ayrıca İstanbul dışı hizmetimiz de vardır. İstanbul çevre illeri başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına alüminyum hurda alımı için gidiyoruz.

Alüminyum’un Kullanıldığı Yerler

Alüminyum birçok sektörde kullanılıyor. Hafif olduğu için Uçak ve Uzay araçlarında kullanılır. Parlak görünümü olduğu için mutfak eşyalarında kullanılır. Ayrıca otomotiv sektöründe hemen hemen tüm taşıt araçlarında kullanılmaktadır. Bunun yanında alüminyum inşaat sektöründe, elektrik elektronik araç gereç yapımında da kullanılıyor. Bu yüzden alüminyumun geri dönüşümü çok önemlidir. Kullanım ömrünü tüketen ürünleri çöpe atmak yerine hurda olarak satmak sizlere kazanç sağlar. Hurdacı olarak geri dönüştürülebilir her tür hurdayı alıyoruz.

Alüminyum Hurdası Kg Fiyatı

Alüminyum satacak birisi öncelikle hurdasının fiyatını merak eder. Bunun yanında hurdasını en yüksek fiyatından değeriyle sarmak ister. Hurda fiyatları günden güne değişiklik gösteriyor. En güncel hurda fiyatlarını kaçırmamak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. İstanbul hurdacı olarak tüm hurda çeşitleri için hurda fiyatlarını her gün güncel tutuyoruz. Müşterilerimize her zaman yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.  Güncel Hurda fiyatları sitemizde yer almaktadır. Güncel hurda kg fiyatlarını öğrenmek için Web sitemizi gezebilirsiniz. Ayrıca tüm alüminyum güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için hemen firmamızı arayın. Hurdacı firması olarak 7/24 hizmet sunuyoruz. Yani haftanın 7 günü firmamızı arayabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Kilosu Ne Kadar

            Alüminyum hurdası fiyatları günden güne değişiklik göstermektedir. Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul’da en yakın hurdacı olan Tursan Metal, İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 hizmet sunmaktadır. Alüminyum hurdası satmak için hemen arayın. Ayrıca Alüminyum hurdanız için fiyat teklifi alın. Bunun için sitemize bakabilirsiniz. Ayrıca firmamızı arayarak da öğrenebilirsiniz.