Kartal hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı firmaları arasında en çok bilinen ve en çok tercih edilen hurdacı firmasıyız. Beylikdüzü’nde hurdacı olarak her tür hurda alımı satımı yapıyoruz. Ayrıca bina, iş yeri ve fabrika yıkımı ve söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Beylikdüzü tüm mahallelerde adresten hurda alım hizmeti sunuyoruz. Bunun için hurdacı firmamızla iletişime geçerek adres bildirmeniz yeterli olacaktır. Çünkü Beylikdüzü civarı nerede olursanız olun her tür hurda alımı için kısa sürede kapınıza geliyoruz. Ayrıca ücretsiz keşif için de adresinize gelmekteyiz.

Beylikdüzü Hurda Alımı

İstanbul hurdacı firması olarak Beylikdüzü’nde her tür bakır hurdası alıyoruz. ayrıca alüminyum hurda çeşitleri, demir hurdalar, çinko hurda, kurşun hurda alımı da yapıyoruz. Bunların yanında kablo hurdası, paslanmaz hurda, teneke hurdası, alüminyum içecek kutu hurdaları, kağıt hurda ve plastik hurda çeşitleri de alıyoruz. Hurda alımında daima yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Çünkü hurdacı firmamız İstanbul genelinde en yüksek fiyat teklifi veren hurdacıdır. Bunun nedeni hurda piyasasını ve güncel hurda fiyatlarını sürekli takip etmemizdir.

Beylikdüzü’nde alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır,

Bakır hurda

Soyma bakır hurda

Lama bakır hurdası

Kırkambar bakır hurda

Ttr kırma bakır hurda

Alüminyum hurda

Demir hurda

Kurşun hurda

Çinko hurda

Krom hurda

Kağıt hurda

Plastik hurda

Kablo hurda

Beylikdüzü Hurda Alan Hurdacıların Telefon Numaraları

Beylikdüzü hurdacıların telefon numaralarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Metal hurda, kağıt hurda ya da plastik hurda satmak için sitede yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca ikinci el inşaat malzemesi almak için de hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Günün hangi saatinde olursa olsun firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü hurdacı firmamız Beylikdüzü’nde 7/24 hizmet sunmaktadır.

Beylikdüzü hurdacı
Hurdacı Telefon Numarası

Beylikdüzü Bakır Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Beylikdüzü bakır hurda alan hurdacı firmasıyız. Her tür lama bakır hurda, levha bakır hurda, kablo bakır hurda, kırma bakır hurda, antigron bakır hurda, bakır mutfak eşyası hurdaları, fabrika artığı bakır hurdalar, sanayi atığı bakır hurdalar, evsel bakır hurda çeşitlerini güncel fiyatı ile alıyoruz. Üstelik her tür bakır alımını adresinizden yapıyoruz. Ayrıca firmamıza telefon ettiğinizde hurda alımı için kapınıza geliyoruz. Üstelik ödemeyi peşin olarak anında yapıyoruz. Bu yüzden Beylikdüzü’nde bakır hurda satmak için hemen arayabilirsiniz.