Kartal hurdacı

Beyoğlu Hurdacı

Beyoğlu Hurdacı

Beyoğlu Hurdacı firması Tursan Metal, Beyoğlu ve civarında her tür hurda alımı yapmaktadır. Beyoğlu’nun tüm mahallelerinde her tür metal, kağıt, plastik hurda alımı yapıyoruz. Alım yaptığımız bazı metal hurda çeşitleri, demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, çinko hurda, krom hurda, kurşun hurdası, kablo hurdasıdır. Ayrıca alım yaptığımız kağıt hurdalar a4 fotokopi kağıdı, hurda karton bardak, gazete hurdaları, peçete kağıdı, okul kitapları, beyaz kağıt, değişik renk kağıt hurdalarıdır. Bunların yanında alım yaptığımız plastik hurda çeşitleri de el plastik bidonlar, hurda plastik variller, paketleme, elektronik ve beyaz eşyalarda kullanılan plastik hurdaları, plastik pet şişe hurdaları, plastik borulardır.

Beyoğlu Hurda Alan Yerler

Beyoğlu hurda alan firmalar arasında ilk sıradayız. En yakın hurdacı arıyorsanız Tursan Metal İstanbul hurdacı firması 7/24 tüm ilçelerde hizmet sunmaktadır. Hurda alan yerler arasında en yüksek fiyat teklifi veren hurdacıyız. Bunun yanında en güncel fiyat hizmeti de sunuyoruz. Beyoğlu ve civarında hurda satmadan önce güncel hurda fiyatları öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca Beyoğlu hurda alan yerler için hemen firmamıza ulaşın. Bunun için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini tıklayabilirsiniz.

Beyoğlu Bakır Hurda Alan Hurdacı

Beyoğlu’nda her tür bakır hurda alımı yapıyoruz. Üstelik bakır hurda alımlarında en yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Alım yaptığımız bazı bakır hurda çeşitleri şunlardır.

Bakır hurda

Soyma bakır hurda

Lama bakır hurdası

Kırkambar bakır hurda

Ttr kırma bakır hurda

Kablo bakır hurdası

Bakır mutfak eşyaları hurdası

Ayrıca Bakır talaşı hurdası

Beyoğlu Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları günden güne değiştiği için takibi zordur. Bunun için İstanbul hurdacı firması olarak değişen hurda fiyatlarını sürekli takip ediyoruz. Çünkü İstanbul’un en büyük hurdacı firmasıyız. Beyoğlu güncel hurda fiyatlarını en doğru şekilde firmamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca hurda borsası fiyatlarını günlük olarak takip etmek için firmamızı arayabilirsiniz. Her tür hurda çeşidi için sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Bu yüzden ne tür hurdanız olursa olsun hemen arayarak günlük fiyatları öğrenin. Fiyatta anlaşma halinde gelip hurda alımını adresinizden yapıyoruz. Bu yüzden adresten hurda satmak için hemen arayın! Hurdacı Tursan Metal firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.