Kartal hurdacı

Çatalca Hurdacı

Çatalca Hurdacı

Toplu halde hurda satmak isteyen fabrika ve iş yerlerine Çatalca Hurdacı firması  olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca fabrikalarda ve iş yerlerinde artık kullanım ömrünü dolduran ürünleri rahatlıkla satmak için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü kullanım dışı kalan her tür malzemeyi çöpe atmak yerine hurdacı firmamıza satarak paraya çevirebilirsiniz. Böylece doğayı kirletmeden geri dönüşüme katkı sağlamış olursunuz. Her türlü hurdacılık hizmetinden faydalanmak için Çatalca en yakın hurdacı firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Çatalca Hurdacı Hurda Fiyatları

Çatalca hurda fiyatları o günkü hurda piyasasına göre ve hurdanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bakır, alüminyum, demir, kurşun, krom, nikel, plastik, kağıt, ahşap gibi her tür hurda satmak için hurdacı firmamızdan hizmet alın. Hurda piyasası anlık değiştiği için hurda kilogram fiyatları da günlük değişiklik gösterir. Bunun için Çatalca hurda piyasasında en iyi ve en doğru hizmet alabilmek için Tursan Metal hurdacı firmamızı arayın. Çünkü güvenilir hurdacı firması ile çalışmak çok önemlidir. Bu sayede hurdanızı o günkü piyasaya göre değerinde satarsınız.

Çatalca Hurda Alan Yerler

Çatalca’da hurda alan yerler arasında en yakın firmayız. Ayrıca Çatalca’nın tüm mahallelerinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Üstelik adresten hurda alan hurdacı firmasıyız. Bu yüzden hangi mahallede olursanız olun siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Firmamızı aradıktan kısa bir süre sonra konumunuza geliyoruz. Ayrıca hurda alımında ödemeyi peşin ve nakit olarak yapıyoruz. Çatalca’da hurda alımı yaptığımız bazı mahalleler şöyledir;

AKALAN MAHALLESİ

ATATÜRK MAHALLESİ

AYDINLAR MAHALLESİ

BAHŞAYİŞ MAHALLESİ

BAŞAK MAHALLESİ

BELGRAT MAHALLESİ

CELEPKÖY MAHALLESİ

ÇAKIL MAHALLESİ

ÇANAKÇA MAHALLESİ

ÇİFTLİKKÖY MAHALLESİ

DAĞYENİCE MAHALLESİ

ELBASAN MAHALLESİ

FATİH MAHALLESİ

FERHATPAŞA MAHALLESİ

GÖKÇEALİ MAHALLESİ

GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ

HALLAÇLI MAHALLESİ

HİSARBEYLİ MAHALLESİ

İHSANİYE MAHALLESİ

İNCEĞİZ MAHALLESİ

İZZETTİN MAHALLESİ

KABAKÇA MAHALLESİ

KALEİÇİ MAHALLESİ

KALFA MAHALLESİ

KARACAKÖY MERKEZ MAHALLESİ

KARAMANDERE MAHALLESİ

KESTANELİK MAHALLESİ

KIZILCAALİ MAHALLESİ

MURATBEY MERKEZ MAHALLESİ

NAKKAŞ MAHALLESİ

OKLALI MAHALLESİ

ORMANLI MAHALLESİ

OVAYENİCE MAHALLESİ

ÖRCÜNLÜ MAHALLESİ

ÖRENCİK MAHALLESİ

SUBAŞI MAHALLESİ

YALIKÖY MAHALLESİ

YAYLACIK MAHALLESİ

YAZLIK MAHALLESİ

Çatalca Bina Yıkımı Fabrika Sökümü Yapan Firmalar

Tursan Metal olarak Çatalca genelinde hizmetlerimiz hurda alım satımı ile sınırlı değildir. Bunun yanında bina yıkım hizmeti sunan hurdacı firmasıyız. Ayrıca hurdacı firmamız fabrikalarda profesyonel söküm işleri de yapmaktadır. Bu yüzden her tür yıkım ve söküm işleri için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Bunun yanında firmamıza whatsapp üzerinden mesaj atarak teklif alabilirsiniz. Ayrıca bina yıkım ve sökümü tecrübe isteyen tehlikeli işlerdir. Bu yüzden uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bunun için Çatalca hurdacı firması olarak hurda karşılığı profesyonel yıkım hizmeti sunmaktayız. Üstelik yıkım sonrası ortaya çıkan moloz nakliyesi için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü yıkım, söküm ve moloz nakliyesi için gerekli her türlü araç firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Bu yüzden hemen arayıp fiyat teklifi alın!