Demir Hurda

Demir Hurda Alımı

        Demir Hurda satmak isteyen birisi en yakın demir hurda alan hurdacı nerede diye merak eder. Hurdacı firmamız Türkiye’nin her tarafında demir hurda alan en yakın hurdacı firmasıdır. Bu yüzden en güncel ve yüksek fiyattan hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

demir hurda
Demir Hurda Alımı - TURSAN METAL

İstanbul Hurdacı Demir Hurda Alımı

                 İstanbul başta olmak üzere Marmara bölgesi genelinde hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca tonaj miktarına göre Türkiye’nin tüm bölgelerinde de hizmet sunuyoruz. Güncel demir hurda fiyatları için sitemize bakabilirsiniz. Ayrıca Hurdacı firmamızı arayarak da hurda çeşidine göre güncel değerlerini öğrenebilirsiniz. İstanbul’da Avrupa yakası ve Anadolu yakasında hurda alan en yakın hurdacı firmasıyız. Bu sayede firmamızı aradığınızda en kısa sürede adresinize gelerek hurda alımını konumdan yapıyoruz. Üstelik ödemeyi hemen, anında peşin ve nakit olarak yapıyoruz. Her tür hurdayı nakite çevirmek için hemen firmamızla iletişim kurabilirsiniz.
 

Fiyat Teklifi Alın

          Hurda demir güncel fiyatını öğrenmek için firmamızla iletişime geçin. Hurda türüne göre fiyat teklifi alın. Dkp Demir, pik demir, ekstra demir, toplama demir, teneke demir, demir talaşı, inşaat demiri gibi hurda türüne göre fiyat teklifinde bulunuyoruz. Ayrıca o günkü değeri ile İstanbul’da en yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Adresten Hurda Alımı

          Hurda alımını adresten gerçekleştiriyoruz. İstanbul‘da adresten hurda alan hurdacı firmasıyız. Hurda satmak için firmamıza konum attığınızda hurda alım işlemini adresinizden yapıyoruz. Ev, iş yeri, inşaat alanı ya da deponuzdan hurda satmak istiyorsanız hurdacı firmamıza konum atmanız yeterli olacaktır. Böylece kısa bir süre içinde adresinize gelip hurda alım işlemini kapınızdan yapıyoruz. 

Peşin ve Nakit Ödeme

         Adresinizden hurda aldıktan sonra ödemeyi hemen yapalım. Üstelik peşin ve nakit olarak. Hurdalarınızı anında nakite çevirin. Çünkü Hurdacı firmamız hurda alımında her zaman nakit olarak çalışıyor. Bireysel ya da kurumsal olarak hurda aldığımız kişi ya da kurumlara ödemeyi her zaman peşin olarak yapıyoruz. Ayrıca toptan hurda alımı da yapıyoruz. Fabrika ve iş yerlerinden toplu şekilde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Bu yüzden hurdacı firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafından her zaman tercih edilen ilk firma olmuştur.

Demir Hurda Fiyatı 2024         →

Hurda demirin fiyatları günden güne değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden güncel fiyatlarını öğrenmek için sitemize bakabilirsiniz. Sitemizde bir çok hurda türüne ait güncel hurda fiyatları yer almaktadır. Bununla birlikte diğer hurda türlerine ait fiyat teklifi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Güncel Hurda Fiyatları için hurda fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.

En Güncel Hurda Demir Fiyatları

 Hurda fiyatları dövize endeksli olarak günlük değişiklik gösterebilmektedir. Hurdacı firmamız İstanbul hurda fiyatları borsasını sürekli takip ederek siz değerli müşterilerimize en güncel hurda fiyatlarını sunmaktadır. Sitemizde yer alan hurda fiyatlarına bakarak güncel hurda fiyatlarını öğrenin. Ayrıca firmamızı arayın en güncel fiyatları hemen öğrenin. 

        Hurda Demir Çeşitleri

Demir birçok sektörde kullanılan bir metaldir. Öyle ki kullanılmadığı sektör yok denecek kadar azdır. Demir doğada en çok bulunan metallerden biridir. Bu yüzden kullanım alanı oldukça geniştir. Ayrıca birçok sektörün vazgeçilmezidir. Ulaşım sektörü, gemi sektörü, inşaat sektörü, otomotiv sektörü demirin en çok kullanıldığı sektörlerdir. Ayrıca bazı sanayi sektörleri içinde demir vazgeçilmez bir unsurdur. Bu sektörlerde işlenen demir belirli bir süre sonra kullanım ömrünü yitirir. Böylece hurda diye anılır. Bu hurda türlerinden bazıları şunlardır. Dkp, ekstra, talaş, inşaat artığı, teneke türleridir. Firmamız demirin tüm çeşitlerini en güncel fiyatı ile almaktadır. Bu yüzden Fiyat teklifi almak için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Her tür hurda çeşidini yerinde ve değerinde alan hurdacı firmasıyız. İstanbul ve çevre illerinde en yüksek fiyat teklifleri için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Demir Hurdası Alan Yerler

Demir hurdası alan yerler arasında en çok tercih edilen hurdacı firmasıyız. Türkiye’nin bir çok yerinde her tür demir hurdasını adresinizden alıyoruz. Tonajlı hurdalar için gerekli araçlarımız ile geliyoruz. Ayrıca hurda yükleme işleri için tecrübeli çalışanlarımız ile profesyonel hizmet sunuyoruz. İnşaat sahalarından ve sanayi bölgelerinde her tür hurda alımı yapıyoruz.