Kartal hurdacı

En Yakın Hurdacı

En Yakın Hurdacı Firması 2022

En yakın hurdaci firması Tursan Metal İstanbul öncelikle olarak Türkiye genelinde hurda alımı yapıyor. Hurdacı olarak hurda alımı yapıyoruz. Bunun yanında firmamızı arayan müşterilerimiz için Hurda türüne göre fiyat teklifi veriyoruz. Ayrıca İstanbul ve çevresi başta olmak üzere bina yıkımı ve fabrika söküm işleri yapıyoruz. Sizlere en yakın hurdaci telefonu için firmamızı arayın.

En yakın hurdaci

Hurda Fiyatları 2022

En yakın hurdaci firması Tursan Metal olarak her türlü hurda çeşidi için fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü hurdaci firması olarak günlük hurda fiyatları piyasasını sürekli takip ediyoruz. Güncel hurda bakır fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda güncel alüminyum hurda fiyatları, güncel demir hurda fiyatlarını öğrenirsiniz. Hurda fiyatları günlük değerini öğrenmek için sitemizde yer alan hurda fiyatları sayfasına bakın. Sitemizde yer alan bu sayfada bir çok hurda çeşidinin güncel kg fiyatları yer almaktadır. Bunların dışında herhangi bir hurda türü fiyatı öğrenmek için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Çünkü size en yakın hurdacı firması Tursan Metal’dir. 

Fabrika Sökümü Yapan En Yakın Hurdaci Firması

Hurdaci firmamızın hizmetleri sadece hurda alımı ile sınırlı değildir. Hurdaci olarak bina yıkımı hizmeti de veriyoruz. İstanbul ve çevresinde birçok fabrika söküm hizmeti gerçekleştirdik. Örneğin çelik konstrüksiyon ile yapılmış eski fabrikalar, demir iskele ile kurulmuş birçok depo sökümü firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Bu yüzden hurdaci firmamız bina yıkımı fabrika sökümü işlerinde İstanbul’da en tecrübeli firmadır. Ayrıca çalışanlarımız da deneyimlidir.

Hurdaci firmamızda bina yıkımı ve fabrika sökümü için her türlü araç ve gereçler mevcuttur. Kesim işleri için oksijen tüpleri, taşıma için nakliye kamyonları, yükleme için vinç gibi her türlü araç ve gereç firmamız tarafından temin edilmektedir.

Hurda Karşılığında Bina Yıkımı

Bina yıkım işlerini hurda karşılığında yapıyoruz. Dilerseniz yıkım işlemi için para ödemeyebilirsiniz. Bina yıkımı ya da fabrika sökümü işlerini hurda karşılığında gerçekleştirmek istiyorsanız firmamız bu konuda da siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyor. Yıkım sonrası çıkan hurdalari güncel değeri ile alıyoruz. Böylece yıkım ve söküm işlerinizi cebinizden hiç para çıkmadan gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Üstelik yıkım sonrası çıkan hurda çok ise sizlere artan miktarı ödüyoruz. Bunun yanında yıkım sonrası ortaya çıkacak olan moloz nakliyesi hizmeti de sunuyoruz. Böylece yıkım işlemini geride hiçbir şey bırakmadan kısa sürede tamamlamış oluyoruz.

Bakır Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

En Yakın hurdaci firması olarak başta İstanbul ve çevre illeri olmak üzere Türkiye genelinde her tür bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır hurda değerli bir hurda türüdür. Hurdacılık piyasasında büyük pazar payına sahiptir. Tursan Metal hurdacı firmamız yüksek fiyattan her tür bakır hruda alımı yapmaktadır. Alım yaptığımız bazı bakır hurda çeşitleri; Lama bakır hurda, levha bakır hurda, kırma bakır hurda, ttr kırma bakır hurda, kablo bakır hurdası, bakır talaşı hurdasıdır.