Kartal hurdacı

Hurda Bakır Fiyatları

    2024 Güncel Hurda Bakır Fiyatları

                  Hurda Bakır Fiyatları Aralık 2022 itibari ile aşağıdaki gibidir. Güncel hurda bakır fiyatları listeden bakabilirsiniz. Hurda bakır fiyatı günden güne değişiklik gösterebilmektedir. Çünkü hurda fiyatları döviz kurundan etkilenmektedir. Bu yüzden en güncel fiyatlar için sitemizde bulunan telefon numarasından firmamızı arayıp günlük olarak en güncel bakır fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ocak 2024 İtibari ile Güncel Bakır Hurda Alım Fiyatlarımız:

Soyma Bakır Hurdası: 240 TL

Lama Bakır Hurdası : 240 TL

Kırkambar Bakır: 230 TL

Külçe Bakır: 230 TL

Bakır Talaşı: 220 TL

Kırma Bakır: 240 TL

hurda bakır fiyatları

Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar?

Bakır hurdanın kilosu yukarıda listede yer almaktadır. Ancak bu fiyatlar zamanla değişiklik göstermektedir. Hurda bakır satmak isteyen biri kilosu ne kadar? Diye merak ediyorsanız hemen hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Bakır hurda türüne ve miktarına göre sizlere kg fiyat teklifinde bulunuyoruz.

hurda bakır fiyatları
hurda bakır fiyatları

Hurda Bakır Nedir?

Kullanım ömrünü dolduran geri dönüştürülebilen maddelere hurda denir. Metal hurdalar, kağıt hurdalar, plastik hurdalar gibi birçok hurda türü vardır. Fiyat olarak en değerli olan hurda türleri metal hurdalardır. İstanbul hurdacı olarak İstanbul ve çevre illerde her türlü metal hurda alımı yapıyoruz.

Bakır Hurda Kg Fiyatı

Bakırın kilo fiyatı türüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca Günlük döviz kuruna göre de artış gösterir. Bu yüzden anlık olarak hurda bakır fiyatı öğrenmek için hemen hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Hurda satmak isteyen biri güncel fiyatları merak etmektedir. Bundan dolayı da  internette arama motorlarına genel olarak şu aramaları yapmaktadır;

Hurda bakır fiyatları

Bakır hurda fiyatı

Bakır kablo hurda fiyatı

Soyma bakır fiyatı

Bakır kilo fiyatı

Soyma bakır hurda fiyatı

Lama bakır hurda fiyatı

Kırkambar bakır hurda fiyatı

Hurda kablo fiyatları

Bakır talaşı fiyatı

Kırma bakır fiyatı

Soyma Bakır Hurda Fiyatı

Kablo bakırın plastik kısmının ayrılması ile ortaya çıkan bakır türüdür. Soyma bakır en değerli bakır hurda türlerindendir. Bu yüzden de en yüksek fiyata sahip bakır hurda türlerinden biridir. İstanbul hurdacı firması olarak en yüksek fiyatı ile soyma bakır alımı yapıyoruz. Üstelik İstanbul’un neresinde olursanız olun hurda alımını adresinizden gerçekleştiriyoruz. Ayrıca İstanbul dışında da soyma bakır hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden Türkiye’nin her tarafından bakır hurda satmak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Fakat İstanbul dışı hurda alımları için hurda kilogramı yüksek olması gerekmektedir. Çünkü ulaşım maliyetleri açısından zarar etmemek için firmamız İstanbul dışı yüksek tonajlı hurda alımı yapmaktadır.

Hurda Bakır Talaşı Fiyatı

Bakır talaşı işlem yapılan bakır plakalardan arta kalan maddelerdir. Ayrıca torna makinesi ya da matkap gibi aletlerle plaka bakıra şekil verirken ortaya çıkan küçük parçalardır. Hurdacı firmamız güncel bakır talaşı fiyatlarını takip ederek sizlere en yüksek fiyat teklifinde bulunuyor. Bunun için yüksek fiyattan bakır talaşı satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca bakır talaşı yanında diğer her tür bakır hurda alımı da yapıyoruz.

Lama Bakır Talaşı Fiyatı

Lama bakır hurda talaşı güncel fiyatına yukarıdan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında fiyatlarımızı sürekli güncelliyoruz. Çünkü hurda bakır fiyatları günden güne değişiklik göstermektedir. Bu yüzden İstanbul hurdacı firması olarak güncel hurda bakır fiyat listesini sürekli yeniliyoruz. Her çeşit lama bakır hurdanıza fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kırkambar Bakır Hurda Fiyatı

Kırkambar bakır hurda fiyatı satmak için İstanbul’un en büyük hurdacı firması olan Tursan Metal hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çünkü İstanbul’da en yüksek fiyattan kırkambar bakır hurda alan hurdacı firmasıyız. İstanbul’da kırkambar bakır hurda alım yaptığımız bazı ilçe isimleri aşağıda yer almaktadır.

ADALAR
ARNAVUTKÖY
ATAŞEHİR
AVCILAR
BAĞCILAR
BAHÇELİEVLER
BAKIRKÖY
BAŞAKŞEHİR
BAYRAMPAŞA
BEŞİKTAŞ
BEYKOZ
BEYLİKDÜZÜ
BEYOĞLU
BÜYÜKÇEKMECE
ÇATALCA
ÇEKMEKÖY
ESENLER
ESENYURT
EYÜPSULTAN
FATİH
GAZİOSMANPAŞA
GÜNGÖREN
KADIKÖY
KAĞITHANE
KARTAL
KÜÇÜKÇEKMECE
MALTEPE
PENDİK
SANCAKTEPE
SARIYER
SİLİVRİ
SULTANBEYLİ
SULTANGAZİ
ŞİLE
ŞİŞLİ
TUZLA
ÜMRANİYE
ÜSKÜDAR
ZEYTİNBURNU

İstanbul Kırma Bakır Güncel Fiyatı

İstanbul kırma bakır güncel fiyatı öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü İstanbul’da en güncel fiyat hizmeti sunun hurdacı firmasıyız. Bunun yanında İstanbul’un en büyük hurdacı firmasıyız. Bu yüzden en güncel kırma bakır hurda güncel fiyatı için hemen ana sayfada yer alan numaramızı arayabilirsiniz. Böylece hurdanızı değerinde satmış olursunuz. Çünkü İstanbul hurdacı firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz. Bu yüzden müşterilerimizin hurdasını en güncel fiyatı ile değerinde satmasını isteriz. Bu sebeple İstanbul hurdacı firmamız her zaman müşterilerine en güncel fiyat teklifi sunmaktadır.

İstanbul Külçe Bakır Hurda Fiyatı

Külçe bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Çünkü firmamız her çeşit hurda bakır alımı yapmaktadır. Ayrıca külçe bakır hurda güncel fiyatı öğrenmek için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Bunun yanında külçe bakır alan en büyük hurdacı firmasıyız. Bu yüzden her çeşit külçe bakır hurdası satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca külçe bakır güncel fiyatı öğrenmek için de firmamızla iletişim kurabilirsiniz.  Hemen arayın hurdanızı değerinde satın. İstanbul hurdacı firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.