Hurda Bakır

Bakır Hurda

Bakır hurda alan Hurdacı firması olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafında hurda alımı yapıyoruz. Güncel hurda fiyatlarını takip ederek en yüksek ve en güncel hurda fiyatı sunuyoruz. Güncel bakır hurdası fiyatlarına hurda fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hemen şimdi firmamızı arayarak her tür bakır hurdası çeşitleri için anlık olarak fiyatları öğrenebilirsiniz.

 

hurda bakır fiyatları
Hurda Bakır Alımı

           Hurdacılık Sektöründe Bakır

Hurdacılık sektöründe bakır önemli bir yere ve pazar payına sahiptir. İletkenliği çok iyi olduğu için elektrik, elektronik sanayi başta olmak üzere birçok sektörde kullanılır. Elektrik enerji iletimi ve dağıtımının başlıca elemanıdır. Ayrıca inşaat sanayi, ulaşım sanayi, kimya, kuyumculuk, boya sanayi gibi sektörlerde de kullanılır. Yani bakır önemli ve değerli bir metaldir. Kullanım alanı bu kadar geniş olan bakırın geri dönüşümü çok önemlidir. Bu yüzden bakır alan firmalar oldukça fazladır. Hurdacı firmamız yıllardır İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hurda alımı yapmaktadır. 

Güncel Hurda Bakır Fiyatları 2024

                 İstanbul hurda borsasını sürekli takip eden firmamız müşterilerine her zaman en güncel hurda fiyatları sunmaktadır. Hurdacılık sektöründe bazı metal hurda fiyatları günlük döviz kuruna göre değişiklik göstermektedir. Yani hurda satacak biri için günlük fiyat artışları büyük zararlara neden olabilir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde hurda alımı yapan firmamız hurda fiyatlarını günlük takip etmektedir. Sitemizde yer alan hurda fiyat listeleri sıklıkla güncellenmektedir. Yine de en güncel hurda fiyatları için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Telefon numarası iletişim sayfasında ve ana sayfada yer almaktadır.

               Firmamız soyma bakır, tel bakır, kablo bakır, lama bakır, plaka bakır hurdası alımı yapmaktadır. Ayrıca bakır talaşı, kırkambar kırma bakır, kırkambar bakır, bobin bakır, yanık boru bakır, antigron kırma bakır alımı yapmaktadır. Ayrıca Kızıl parça, kızıl talaşı hurdası da yine firmamızın alımını yaptığı hurda türlerindendir. Bunun için bu hurdaları satmak üzere firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bakır alan hurdacı firmaları arasında Tursan Metal olarak her zaman en yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz.

Hurda Bakır Türleri

              Hurdacılık sektöründe özelliğine göre bakırın birçok farklı türü vardır. Hurdacılar bakırın farklı çeşitlerdeki hurdalarını çok iyi bilmektedirler. Türüne göre hurda bakır kg fiyatı değişiklik göstermektedir. Ayrıca Hurdacılık piyasasında hurda alımı yapılan bazı bakır türlerini şu şekilde sıralayabiliriz;


Soyma bakır,

Lama bakır,

Kırkambar bakır,

Antigron kırma bakır,

Bakır talaşı,

Külçe bakır,

TTR kırma bakır,

Kalıp bakır

Bakır talaşı

Bobin bakır,

Tombak bakır,

Çıkma lama,

Trafo bakırı.

Hurda bakır alımı
Hurda alımı

Bakır Alan Yerler

                  Bakırı alan yerler arasında ilk sırayı fabrikalar çekmektedir. Bakır, elektrik elektronik sanayi, inşaat, otomotiv, ulaşım gibi pek çok sektörde kullanılmaktadır. Fabrikalarda bakırın ithalatı ya da sıfırdan yapımı oldukça maliyetli olmaktadır. Bu yüzden fabrikalar bakırın geri dönüşümünü daha çok tercih etmektedir. Firmamız bakırın geri dönüştürülebilir her türlü hurdasını alıp fabrikalara ham madde sağlıyor. Böylece ülke ekonomisine de katkıda bulunuyoruz. Ülke genelinde bakırı geri dönüşüme kazandırmak ithalatı azaltacaktır. Bunun için Bakır gibi değerli bir metali geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.