Hurda Demir Fiyatları

         Hurda demir fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Tursan Metal A.Ş olarak İstanbul’un en köklü hurdacı firmasıyız. 20 yılı aşkın tecrübemiz ile hurda fiyatları borsasına yön veriyoruz. Güncel hurda demir fiyatları öğrenmek için firmamızı arayın. İstanbul ve çevre illerinde en güncel fiyatları firmamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Güncel hurda fiyatları için sitemizde yer alan hurda fiyatları bağlantısına tıklayın. Tüm hurda çeşitlerinde fiyat teklifi almak için firmamız ile iletişime geçin. 

             İstanbul Hurdacı Güncel Demir Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları 

 

İstanbul Hurdacı olarak Ocak 2024 itibari ile güncel hurda fiyatlarımız şöyledir:  

DKP demir hurda fiyatı : 15 TL

Ekstra hurda demir: 14 TL

Toplama demir hurdası: 13 TL

Demir talaşı hurdası: 13 TL

İnşaat yıkım hurdası: 12 TL

İnşaat çubuğu hurdası: 12 TL

Pik demir talaşı: 12 TL

hurda demir fiyatları

DKP Demir Hurda Fiyatı

                 DKP hurda diğer demir hurda türlerinden daha ağır, kalın ve çekirdeği olmayan hurda türüdür. Ayrıca yumuşak olduğu için şekil verme açısından kolay işlenmektedir. Bununla birlikte Dkp demir sac hurdası en kaliteli demir hurda türüdür. Bu yüzden diğer demir hurda türlerinden daha kaliteli olan dkp demir hurdası inşaat ya da diğer demir hurda türlerinden fiyat olarak daha yüksektir. DKP demir hurdası güncel fiyatına yukarıda yer alan fiyat listesinden bakabilirsiniz. İstanbul hurdacı firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde her tür dkp demir hurdası alımı yapıyoruz. Üstelik dkp demir hurda alımlarını adresinizden yapıyoruz. İstanbul’da dkp demir hurda için en yüksek fiyat teklifi veren hurdacı firmasıyız. Bu yüzden hurda satarken zarar etmemek için hurdacı firmamızdan mutlaka fiyat telifi almayı unutmayın.

 

EKSTRA HURDA DEMİR Nedir?

       Kalın demir hurda, sac demir hurda, iyi demir hurda ve diğer demir hurda gruplarının bir araya gelerek oluşturduğu demir hurdasına ekstra demir hurda denir. Ayrıca Ekstra demir hurda; boru hurdaları, sac hurdalar, tel hurdaları, boyu 2 metreyi aşmayan inşaat demiri hurdaları, otomobil parçaları, her türlü demir el aletleri gibi hurda çeşitlerinden oluşur. Hurdacı firmaları arasında ekstra hurda demir için en yüksek fiyat teklifi sunan hurdacı firmasıyız. Ayrıca Türkiye genelinde toptan demir hurda alan hurdacı firmasıyız.
 

  Ekstra Hurda Demir Fiyatı 2023

          Yukarıda açıklamada görüldüğü gibi ekstra demir hurda farklı demir hurda çeşitlerinden oluşmaktadır. Ekstra demir hurda liste fiyatı sitemizde yer almaktadır. Ayrıca telefonla firmamızı arayıp güncel fiyatını öğrenebilirsiniz. Ekstra demir hurda fiyatı içerisindeki hurda çeşidine göre farklılık gösterebilir. Bundan dolayı, net fiyat teklifi için firmamıza whatsapp üzerinden fotoğraf gönderebilirsiniz. Bu durumda firmamız sizlere en yüksek fiyat teklifi sunacaktır. Ekstra Hurda demir güncel fiyatını anlık olarak öğrenmek için hemen firmamızı arayın! Çünkü İstanbul‘un en büyük hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları borsasını sizler için anlık olarak takip ediyoruz. Her tür demir hurda güncel fiyatını öğrenmek için hemen arayın!
 

 Güncel Pik Demir Hurdası Fiyatı

           Pik hurda, bileşiminde %2 ve üzeri karbon içeren dökme demirlerdir. Bununla birlikte pik hurda kalıp olarak da karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca her tür Pik demir hurda güncel fiyatları sitemizde yer almaktadır. Bunun yanında sürekli olarak güncellenmektedir. Yine de en güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Ayrıca en yüksek fiyat teklifi için firmamıza whatsapp üzerinden ya da mail yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Demir Talaşı Hurdası Fiyatı

           Demir hurda talaşı fabrikalarda ve sanayiler de imalat sonrası torna gibi makinelerden aşınarak dökülen ve üretim sonrası ortaya çıkan artık ürünlerine demir hurda talaşı adı verilir. Tursan Metal Hurdacı firması olarak her tür demir talaşı hurdasını yerinde ve değerinde alıyoruz. Ayrıca güncel demir talaşı hurda fiyatını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Toplama Demir Hurdası Fiyatı

Toplama demir hurdası fiyatı öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yukarıda yer alan tabloda demir talaşı hurdası güncel fiyatları yer almaktadır. Bunun yanında listede yer almayan demir hurda çeşitleri için firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca her çeşit demir hurdası fiyat öğrenmek için firmamıza mesaj atabilirsiniz. Bununla birlikte firmamıza demir hurdanızın fotoğrafını atarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Demir hurdanızı yerinde ve değerinde satmak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

İnşaat Yıkımı Demir Hurdası Fiyatı 

İnşaat yıkımı demir hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çünkü İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde İnşaat yıkımı demir hurda alan hurdacı firmasıyız. Bunun yanında her çeşit inşaat yıkımı demir hurdanız içn fiyat teklifinde bulunuyoruz. Her çeşit inşaat yıkımı demir hurda fiyatı öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Bunun yanında her çeşit demir hurdanız için fiyat teklifi alabilirsiniz.