Kartal hurdacı

Hurda Demir Kg Fiyatı

Hurda Demir Kg Fiyatı

Hurda Demir Kg Fiyatı listesi aşağıdaki listede yer almaktadır. En güncel fiyatları anlık olarak firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Tursan Metal Hurdacı Firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Hemen arayın, merak ettiğiniz hurda demir çeşitleri için güncel fiyatları öğrenin.


Dkp Hurda Demir: 7,00 TL/Kg


Ekstra Hurda Demir: 6.00 TL/Kg


Toplama Hurda Demir: 5.50 TL/Kg


Hurda Demir Talaşı: 5.00 TL/Kg


Teneke Hurda Demir: 3.00 TL/Kg


İnşaat Yıkım Hurdası: 5.00 TL/Kg

İstanbul hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatı hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin neresinden ararsanız arayın anlık olarak o günkü güncel hurda demir fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde de güncel hurda demir fiyatları listesini bulabilirsiniz. Bunun için sitemizde hurda fiyatları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hurda Demir Kg Fiyatları 2022

Türkiye genelinde hurdacılık hizmeti veren firmamızın en temel hizmetlerinden birisi güncel hurda fiyatları hizmetidir. İstanbul hurda borsasını yerinde takip ederek siz değerli müşterilerimize anlık olarak güncel hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Özellikle hurda demir, güncel fiyatını en çok takip ettiğimiz metal hurda çeşitlerindendir. Çünkü hurda demir, hurdacılık sektöründe geniş bir piyasaya sahiptir. En çok alım satımı yapılan metal hurda çeşididir. Bu yüzden güncel fiyatı ile satmak önemlidir. Hurda demir satarken zarar etmemek için firmamızı arayabilirsiniz. En güncel hurda demir kg fiyatı en doğru olarak Tursan Metal hurdacı firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Hurda Demir Kilo Fiyatları

Hurda demir kilosu en çok merak edilen sorulardan biridir. Ayrıca demir hurda kilosu güncel fiyatları günden güne değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden takibi oldukça zordur. Bu sebeple işinde uzman hurdacı firmalardan güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Tursan Metal hurdacı firmamız yılların verdiği tecrübe ile Türkiye genelinde güncel hurda fiyatları hizmeti sunmaktadır. Ayrıca profesyonel ekiplerimiz ile güncel hurda fiyatları borsasını sürekli takip ederek günlük fiyat güncellemesi yapıyoruz. Özellikle İstanbul ve çevre illerden güncel fiyatı ile hurda demir alarak geri dönüşüm tesislerine iletiyoruz. Böylece müşterilerimizin hurdasını nakite çevirirken geri dönüşüme de katkı sağlamış oluyoruz. Ayrıca ham madde ithalatını azaltarak ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Yerinde ve değerinde her tür hurda demir satmak için hemen firmamızla iletişime geçin!