Kartal hurdacı

Hizmet Bölgelerimiz

Hurdaci İstanbul

Hurdaci olarak hizmet bölgelerimiz arasında İstanbul başta yer almaktadır. İstanbul’un tüm semtlerinde hurda alım-satımı yapan hurdaci firmasıyız. Ayrıca bina yıkımı, fabrika, tesis, bina sökümü yapıyoruz. 
 

İstanbul Hurda Alım Satımı

           Hurdacılık sektöründe İstanbul, Türkiye’de en geniş yelpazeye sahip olan ilimizdir. İstanbul’un Türkiye’nin en büyük ili olmasının bu duruma katkısı çok yüksektir. Deyim yerindeyse hurdacılığın kalbi İstanbul’da atmaktadır. Hurdaci olarak yılların verdiği tecrübe ile İstanbul ve civarında hurda alımı yapıyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerinde en yakın hurdaci ihtiyacı için firmamıza ulaşabilirsiniz.
 

İstanbul Hurdaci Olarak Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

 
  • Demir Hurda Alımı

             Demir en çok kullanılan metallerden biridir. Sanayi, otomotiv, ulaşım, inşaat sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. İstanbul’da demir hurda alan hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca İnşaat alanlarına konteyner bırakıyoruz. Bu yüzden İnşaat demiri hurdası satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca apartman ve sitelerde demir hurda karşılığında kalorifer kazanı söküm işlemleri yapıyoruz. Kalorifer kazanı hurdası, kalorifer peteği hurdasını kapınızdan alıyoruz. Her türlü demir hurda satmak için firmamızı arayın. 

           Her türlü bakır hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca atıl durumdaki elektronik bakır hurdaları, kablo bakır hurdalarını değerinde alıyoruz. İletişim teknolojileri ve ulaşım sektöründe atıl durumda olan bakır hurdası satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü firmamız İstanbul’da en yüksek fiyat teklifi veren hurdacıdır.
 
  • Alüminyum Hurda Alımı 
           Alüminyum hafif ve dayanıklıdır. Bunun yanında bir çok sektörde tercih edilir. Ayrıca değerli bir metaldir. Sıfırdan üretimi maliyetlidir. Bu yüzden geri dönüştürülmesi çok önemlidir. İstanbul hurdaci firması olarak İstanbul genelinde her türlü alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca en güncel alüminyum hurda fiyatları ile hurdanızı adresinizden değerinde alıyoruz. 

  • İstanbul Sarı Hurda Alımı
            Sarı hurda pirinç alaşımı içeren hurdadır. Ayrıca sarı rengini de buradan almaktadır. Bununla birlikte sarı hurda değerli hurda çeşitlerindendir. İstanbul hurdacı olarak sarı hurda çeşitlerini değerinde alıyoruz. Ayrıca en güncel fiyatı ile sarı hurda satmak için firmamızı arayabilirsiniz.
 
  • Krom Hurda Alımı
         Krom, gümüş gibi parlak, metalik görünümlü ve serttir. Ayrıca kolay kırılır fakat paslanmaz özelliğe sahiptir. Krom özellikle metalurji, kimya ve döküm sanayinde kullanılır. Bunların yanında krom otomotiv, mutfak ve banyo metalleri gibi sektörlerde de kullanılır. İstanbul hurdacı olarak krom hurda çeşitlerinin her türlüsünü alıyoruz. Bunun için firmamızla iletişime geçin. Çünkü sizlere en yakın hurdacı firması Tursan Metal olarak hizmet veriyoruz.

 Hurdaci Tursan Metal firmamız yıllardır İstanbul hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul ve çevre illerinde uzun yıllardır kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön plana alıyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimize önem veriyoruz.

hurda alan yerler
Hurdaci İstanbul