kağıthane hurdacı

İstanbul Hurda Fiyatları

        İstanbul hurda fiyatları günden güne değişiklik gösterebiliyor. Bunun için İstanbul hurdacı olarak 7/24 güncel hurda fiyatı hizmeti sunuyoruz. En güncel fiyatları öğrenmek için hemen firmamızı arayın. Ayrıca firmamıza mail yoluyla da ulaşabilirsiniz. İstanbul’da en yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. En güncel hurda bakır fiyatları, hurda demir fiyatları, hurda alüminyum fiyatları, hurda sarı fiyatlarını öğrenin. Bunun için hemen hurda fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.

İstanbul hurda fiyatları

İstanbul Güncel Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyatlarını siz değerli müşterilerimiz en güncel rakamlarla sunuyoruz. İstanbul hurda borsasını sürekli takip eden firmamız güvenilir hizmet sunmaktadır. O günkü hurda piyasasına göre en güncel hurda fiyatlarını Tursan Metal hurdacı firmamızdan öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hemen firmamıza ulaşmaktır. İstanbul hurdacı firmamıza sitemizde yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapp iletişim hattımızdan mesaj atarak her tür hurdanız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul Güncel Hurda Bakır Fiyatı

Soyma Bakır hurda fiyatı: 240 TL

Lama Bakır hurda fiyatı: 240 TL

Kırkambar Bakır hurda fiyatı: 240 TL

Ttr Kırma Bakır hurda fiyatı: 240 TL

Külçe Bakır hurda fiyatı: 240 TL

istanbul hurda fiyatları

İstanbul Güncel Demir Hurda Fiyatı

Dkp Demir Hurda fiyatı: 15 TL

Ekstra Demir Hurda Fiyatı: 15 TL

Toplama Demir Hurda Fiyatı: 14 TL

Demir Talaşı Hurda Fiyatı: 15 TL

Pik Demir Talaşı Hurda Fiyatı: 15TL

istanbul hurda fiyatları
istanbul hurda fiyatları

İstanbul Güncel Hurda Alüminyum Fiyatı

Araiş levha Alüminyum hurda fiyatı: 70 TL

Hurda Alüminyum Profil Fiyatı: 70 TL

Hurda Alüminyum Jant Fiyatı: 70 TL

Tel Hurda Alüminyum Fiyatı: 70 TL

Yukarıda bazı Metal hurda türlerine ait fiyatlar verilmiştir. Bunların dışında diğer hurda türleri için de firmamızdan fiyat öğrenebilirsiniz. Ayrıca her hurda türü için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurdanız için alacağınız fiyat teklifi hurdanın türüne, saflığına, genel yapısının bozulup bozulmadığına göre değişiklik gösterebilir. Bunun için hurdanıza tam fiyat teklifi almak için şunları yapabilirsiniz;

  • Firmamıza hurdanızın fotoğrafını gönderin. Tam fiyat teklifi sunalım.
  • Ücretsiz keşif yapalım. Hurda satmak için firmamızı arayın, adresinize gelelim ücretsiz keşif yapıp fiyat teklifinde bulunalım.

istanbul hurda fiyatları

7/24 Güncel Hurda Fiyatları

İstanbul hurdacı firması olarak 7/24 hizmet sunuyoruz. İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında çalışıyoruz. Ayrıca İstanbul içinde tüm semtlere kısa süre içinde geliyoruz. Bunun yanında İstanbul çevre illerine ve tüm Marmara bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Fakat İstanbul dışında hurda alımı için tonaj miktarına göre hareket ediyoruz. Çünkü küçük tonajlı hurdalar için kilometrelerce uzak yola gittiğimizde firmamız zarara uğrayacaktır.

Avrupa Yakası Güncel Hurda Fiyatları 

İstanbul Avrupa yakasında hurda fiyatı öğrenmek için hurdacı sitemizi inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte firmamıza mail yoluyla ya da telefonla ulaşıp güncel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın! İstanbul hurdacı firmamız Avrupa yakasında tüm ilçelerde en yakın hurdacı hizmeti sunmaktadır. Avcılar güncel bakır hurda fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Esenyurt güncel demir hurda fiyatını firmamızdan öğrenin. Bunun yanında Başakşehir güncel alüminyum fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacı olarak 7/24 güncel hurda fiyatları hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Beşiktaş hurdacı firmaları arasında güncel hurda fiyatları takibi yapan lider hurdacı firmasıyız. İstanbul hurda fiyatları en doğru ve en güvenilir olarak firmamız tarafından öğrenilmektedir. Çünkü İstanbul’da uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu yüzden her tür hurda fiyatı piyasasına hakim konumdayız. Bunun için en güncel fiyatları öğrenmenin yolu hemen firmamızı aramaktır. Hemen arayın güvenilir hizmet alın.