Kartal hurdacı

İstanbul Hurdacı

İSTANBUL HURDACI

İstanbul’da her türlü hurda alımı yapan Hurdacı firmasıyız. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerden her türlü hurdayı güncel fiyatı ile alıyoruz. Ayrıca İstanbul hurdacı olarak hurda alımını adresten yapıyoruz. Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan şubelerimiz ile İstanbul‘un tüm mahallelerinde adresinden hurda alımı yapıyoruz.

İstanbul hurdacı
İstanbul hurdacı

İstanbul’da Hurda Alan Hurdacı

     Uzun yıllardır İstanbul ve civarında yüksek fiyattan hurda alımı yapıyoruz. İstanbul’da hurdacılık sektöründe öncü firmayız. İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde en güncel hurda fiyatlarını belirliyoruz. Hurda fiyatları öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde hemen firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü İstanbul Hurdacı firmamız her türlü hurda alımı yapıyor. Aynı zamanda güncel hurda fiyatları hizmeti de sunuyoruz.

İstanbul’da hurda satmak isteyen biri kolay yoldan ve kısa bir sürede satmak ister. Bunun için Tursan Metal İstanbul hurdacı olarak hurdanızı kapınızdan alıyoruz. Üstelik İstanbul’un neresinde olursanız olun kısa sürede adresinize geliyoruz. Çünkü İstanbul‘un her iki yakasında şubelerimiz bulunmaktadır. Bu yüzden firmamızı aradığınızda siz değerli müşterilerimize en yakın ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Tecrübeli çalışanlarımız ile profesyonel hizmet sunuyoruz.

İstanbul Hurda Bakır Alan Hurdacı

           İstanbul’da hurda bakır alan hurdacı olarak her türlü bakır hurda alımı yapıyoruz. Alım yaptığımız bazı bakır hurda türleri şunlardır; Soyma bakır hurda, lama bakır hurda, kırkambar bakır hurda, tel bakır hurda, antigron kırma bakır hurda, hurda bakır talaşıdır. Bakır hurda değerli bir hurda türüdür. Bu yüzden İstanbul hurdacılık piyasasında önemli bir yere sahiptir. Ayrıca bakırın kullanım alanı oldukça geniştir. Bunun için geri dönüşümü önemlidir. İstanbul hurdacı Tursan Metal olarak bakır hurdanın geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz de hurdanızı çöpe atmak yerine nakite çevirmiş oluyorsunuz. İstanbul’da ücretsiz keşif imkanı da sunuyoruz. Hurdanızın bulunduğu konuma gelerek hurda türüne göre fiyat teklifinde bulunuyoruz.

istanbul hurdacı
istanbul hurdacı

İstanbul’da Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

       İstanbul’da hurda alüminyum alan hurdacı olarak alüminyum hurda çeşitleri alıyoruz. Alüminyum hurda türleri için fiyat teklifi veriyoruz. Bu yüzden İstanbul‘da alüminyum hurda satmak için firmamızdan güncel alüminyum hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İstanbul’da alımını yaptığımız bazı alüminyum hurda çeşitleri şöyledir; Araiş levha alüminyum hurda, hurda alüminyum profil, hurda jant alüminyum, alüminyum tel hurdalarıdır. Ayrıca bunların dışında alüminyum içecek kutuları ve alüminyum mutfak eşyaları da alıyoruz. Üstelik İstanbul alüminyum hurda alan firmalar arasında en yüksek teklifi veriyoruz. Hurdacı firmamızdan teklif alabilirsiniz.

istanbul hurdacı

Hurda Demir Alan Hurdacı

İstanbul’da hurda demir alan hurdacı firmasıyız. İstanbul Avrupa yakasında Avcılar Hurdacı, Bakırköy Hurdacı, Başakşehir Hurdacı, Beşiktaş Hurdacı, Beylikdüzü Hurdacı, Beyoğlu Hurdacı, Büyükçekmece Hurdacı, Çatalca Hurdacı,  Esenler Hurdacı, Esenyurt Hurdacı, Eyüpsultan Hurdacı, Fatih Hurdacı, Gaziosmanpaşa Hurdacı, Güngören Hurdacı, Kağıthane Hurdacı, Küçükçekmece Hurdacı, Sarıyer Hurdacı, Silivri Hurdacı, Sultangazi Hurdacı, Şişli Hurdacı, Zeytinburnu Hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca tüm bu ilçelerde alımı yaptığımız bazı demir hurda çeşitleri şöyledir; Dkp demir hurda, Ekstra Hurda Demir, Toplama demir hurdası, teneke demir hurdası, demir talaşı hurdası, pik demir hurdası, inşaat demiri hurdasıdır.

İstanbul Hurda Sarı Alan Hurdacı

İstanbul’da yüksek fiyattan hurda sarı alımı yapıyoruz. Ayrıca hurda sarı alımını adresten yapıyoruz. İstanbul hurda sarı alan alan yerler içerisinde en çok tercih edilen firmayız. Çünkü İstanbul hurdacı firması olarak hurda sarı alımında her zaman en güncel fiyatları kullanıyoruz. Bunun için İstanbul genelinde yerinde ve değerinde hurda sarı satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca firmamız kablo hurda alımı da yapmaktadır. Bu yüzden hurda kablo satmak için de firmamıza ulaşabilirsiniz.