Kartal hurdacı

Sarı Hurda

Sarı Hurda Alımı

               İstanbul’da sarı hurda alan hurdacı firmasıyız. İstanbul ve çevre illerinde en güncel fiyatı ile sarı hurdası alımı yapıyoruz. Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan şubelerimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerinden 7/24 hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı piyasasına yön veren firmamızı arayarak en güncel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca sarı hurda alımlarını adresten yapıyoruz. İstanbul’da tüm semtlerde hurda alımı için kapınıza geliyoruz. Ödemeyi peşin ve nakit olarak yapıyoruz. Hurdacı firmamız ücretsiz keşif imkanı da sunmaktadır. Hurdanızın bulunduğu konuma keşif için geliyoruz. Bunun için hurdacı firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Sarı Hurda Alan hurdacı

Sarı Hurda Nedir?

           Pirinç ve pirinç hurdası günümüzde halk arasında sarı hurda diye bilinmektedir. Ayrıca sarı, pirinç alaşımı içerir.  Bu nedenle Sarı renklidir. Pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismidir. Pirinç oldukça kolay işlenebilen bir malzemedir. Ayrıca pirinç özellikle musluk vanası, kapı ve pencere kolu ve bazı bağlantı parçalarının imalinde kullanılır. Bu yüzden kullanım alanı oldukça geniştir. Bunun için Sarı hurdanın geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir. Hurdanızı çöpe atmak yerine nakite çevirebilirsiniz. Bu sayede para kazanarak geri dönüşüme de katkı sağlamış olursunuz.

Güncel Sarı Hurda Fiyatları

Her türlü sarı hurdaların güncel fiyatlarını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. İstanbul hurdacı firması olarak hurdacılık sektöründe güncel fiyatları sürekli takip ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize her zaman güncel fiyatları sunuyoruz. Ayrıca İstanbul’un en köklü hurdacı firması olarak İstanbul hurda borsası fiyatlarına yön veriyoruz. En güncel fiyatları en doğru şekilde hurdacı firmamızdan öğrenebilirsiniz. Bunu için firmamızı arayın. Tüm hurdaların güncel fiyatlarını bir telefonla öğrenin.

Sarı Hurda Fiyatları 2022

Hurda fiyatları günden güne değişiklik göstermektedir. Bir kişi ya da bir firma atıl durumda olan hurdasını  en yüksek fiyattan satmak ister. Bu yüzden hurdaların güncel fiyatını merak eder. Firmamız sizler için her zaman güncel fiyatları takip ediyor. 2022 güncel fiyatlar için firmamızı arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Üstelik hurdanızı adresinizden alalım. Sizlere hiçbir zahmet vermeden yükleme işlemini firmamız yapıyor.

Adresten Alım

Sarı hurdası satmak için hiç zahmete girmeyin. Bunun için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Firmamızla iletişime geçtikten sonra adresinize geliyoruz. Kolay ulaşım için konum atabilirsiniz. Bunun için firmamızın whatsapp iletişim numarasını sitemizde bulabilirsiniz. Konum attıktan sonra sizlere en yakın ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Ayrıca yükleme işlemini çalışanlarımız ile yapıyoruz. Ödemeyi nakit olarak yapıyoruz.

Nakit Ödeme

İstanbul hurdacı olarak hurda alımlarında her zaman nakit ödeme yapıyoruz. Hurdanızı sattıktan sonra ödemeyi nakit olarak peşin alırsınız. İstanbul’un neresinde olursanız olun hemen firmamızı arayın. Çünkü İstanbul’da sizlere en yakın hurdacı firması her zaman Tursan Metal hurdacıdır. İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında tüm ilçelerde firmamızı aradıktan kısa bir süre sonra adresinize geliyoruz. Tonaja göre gerekli ekipmanlarla geliyoruz. Yükleme işlemini tecrübeli çalışanlarımız ile yapıyoruz. Hurdanızı en çabuk ve en hızlı bir şekilde değerinde satmak için hemen firmamıza ulaşın. Telefon numaramız sitemizde yer almaktadır.