Kartal hurdacı

Soyma Bakır Fiyatı

     Soyma Bakır Fiyatı güncel değerleri Web sitemizde hurda fiyatları sayfasında yer almaktadır. Hurda Soyma Bakır Fiyatı günlük olarak değişiklik gösterebilir. Bu yüzden en güncel soyma bakır hurda fiyatı için firmamıza telefonla ulaşabilirsiniz. 

Hurda Soyma Bakır Nedir?

Soyma bakır, telefon kabloları gibi iletim hatlarında kullanılan ve artık kullanılabilirliğini yitiren kabloların soyulmasıyla elde edilen Bakır hurda türüdür. Soyma bakır hurda aslında kablo bakırdır. Ama hurdacılar arasında Soyma bakır diye bilinmektedir. Kabloların içinde yer alan bakır tellerin plastiğinden ayrılmasıyla ortaya çıkan bakır tel soyma bakır adı ile bilinmektedir. 

Soyma bakır hurdası bakır hurda türleri içinde fiyat olarak en değerli olan bakır hurdasıdır. Çünkü iletim hatlarındaki kablolarda kullanılan bakırın saf bakıra yakın üretilmesi gerekir. İletimi kolaylaştırmak için %100 e yakın saflıkta olması gerekir. Ayrıca tel bakır plastik kablo içinde bulunduğu için sorulunca temiz olarak elde edilmektedir. Bu yüzden hurda bakır türleri arasında en yüksek fiyata sahip olan soyma bakır hurdasıdır.

Soyma bakır hurda ve kablo bakır hurdalar %100 geri dönüşümü yapılabilecek hurdalardır. Geri dönüşüm sırasında bu hurdalar yapısal özelliklerini de kaybetmezler. Bu yüzden çok değerli hurda çeşitlerindendir. Hurdacılık sektörü soyma kablo bakır hurdasının Geri dönüşümüne katkı sağlayan çok önemli bir etkendir. Tursan Metal hurdacı olarak biz de bu dönüşüme katkı sağlıyoruz. Ev ya da iş yerlerinden aldığımız atıl durumdaki soyma bakır hurdaları müşteriden geri dönüşüm fabrikalarına ulaşmasını sağlıyoruz. Böylece ham madde ihtiyacını azaltarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Her yıl geri dönüşüm ile ülke ekonomisi milyarlarca TL kar etmektedir.

Soyma bakır fiyatı

Hurda Soyma Bakır Fiyatı

Soyma bakır fiyatı hurdacılar tarafından yakinen takip edilmektedir. En değerli bakır hurda türlerinden olduğu için kablo soyma bakır güncel fiyatı merak edilmektedir. İstanbul hurdacı firması olarak İstanbul hurda borsasını yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en güncel hurda fiyatlarını sunuyoruz. Günlük hurda fiyatlarını öğrenmek için hemen sitemize bakabilirsiniz. Ayrıca firmamızı telefonla arayarak hurda çeşidine göre tam olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Soyma bakırın kilosu hurdanın yanmış olup olmamasına göre de değişiklik göstermektedir. Çünkü bazı insanlar kablo bakırı plastiğinden hurdayı yakarak ayırmaktadır. Böyle olunca bakır hurda yanma sırasında zarar görmektedir. Parlaklığını ve canlı rengini kaybetmektedir. Bu da soyma bakırın kg fiyatını düşürmektedir. İstanbul hurdacı olarak ücretsiz keşif yapıyoruz. Firmamızı arayın adresinize gelip hurdanıza teklif sunalım. Dilerseniz Whatsapp üzerinden fotoğraf attığınız takdirde fiyat teklifinde bulunuyoruz.

Soyma Bakır Kilosu Ne Kadar?

Soyma bakır kilosu hurda fiyatları sayfamızda yer almaktadır. Bunun için hurda fiyatları sayfamıza bakarak soyma bakır hurda kg fiyatları öğrenebilirsiniz. Ayrıca günlük değişen hurda fiyatlarını en doğru şekilde öğrenmek için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Hemen hurdacı firmamızı arayarak güncel soyma bakır fiyatı öğrenin.